İçeriğe geç
, ,

Steam Yaz İndirimi

Steam Yaz İndirimi

Steam yaz indiriminde fiyatı uygun ve gerçekten güzel olan oyunları sıraladım. İndirimler dışında da çok pahalı olmayan ve nerdeyse tüm indirimlerde fiyatı düşen oyunlar aynı zamanda. Listede bir oyun dışında hepsini oynadım ve hepsi bana göre harcadığım zamana ve verdiğim paraya değdiğini düşünüyorum.

Batman Serisi

Filmleri kadar güzel nadir oyunlardan birisi Batman serisi. Dövüş sistemi çok fazla oyuna ilham kaynağı olmuştur ve hikaye olarak da yeterince tatmin edeceğini düşünüyorum ve karakter geliştirme seçenekleri oynarken basit ve güzel gelmişti ek olarak da fiyat olarak çok uygun seviyelerde.

Steam Linki: Batman: ARKHAM COLLECTİON

Black Mesa

Çocukluğumuzun oyunu Half-Life’ın hayran yapımı remake halidir.  Valve yine de bu yapımı orjinal remake olarak kabul ediyor ve Steam de satışına izin veriyor. Oyunda genel yapı bildiğimiz Half-Life ile aynı sayılır. Oyunun son bölümleri biraz daha uzun ve sıkıcı halde bana göre. Genel olarak oyun ise silah çeşitliliği ve düşman yapısı ile hala fps tarafında hala tercih edilebilecek bir oyun.

Steam Linki: Black Mesa

Change

Evsiz insaların yerinde oynadığımız bir oyun. Sürekli yeni yasaklar geliyor oyunumuzda ve hayatta kalmak sürekli daha zor bir hal alıyor. İnsanların hakaretleri, karakterlerimizi depresyona sokabiliyor. Sokakta kalınca başımıza gelen olaylar sağlığımızı düşürüyor. Benim çok sevdiğim ve +10 saat oynanış sunan bağımsız bir yapım. Tüm bilgisayarlar da rahatlıkla oynatır.

Steam Linki: Change

Cuphead

2 kişi tarafından uzun süre geliştirelen bu oyun sonradan microsoft tarafından alındı. Zorluğundan dolayı asla başlamaya cesaret edemedim eğer ölüp ölüp tekrar denemeyi seviyorsanız, kesinlikle denemeniz gerekir. Bir de animasyonları çocukluğumuzun çizgi filmleri gibi gözüküyor. Arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.

Steam Linki: Cuphead

Dishonored

Hikayesi ve oynanışı çok güzel bir oyun. Kullanabileceğimiz süper güçler fazla ve oyuna çok güzel çeşitlilik katıyorlar. Oyun fps tarzda ve sınırlı açık dünyada geçiyor yani bizi belirli alanlara koyuyor ve o alanlarda özgürce gezebiliyoruz. Her görevi yapmanın birden fazla yolu var ve kendi yolumuzu seçmemize izin veriyor bizlere.

Steam Linki: Dishonored

Dying Light

Ülkemizin Harran  ilçesinde geçen bu hikayede, Amerikalı sporcu Harran’a taşınıp orda parkur dersleri veriyor. Zombilerin de olduğu bu oyun içinde parkur ögeleri en iyi oyunlarından biri. Fiyat olarak da kalitesine göre çok uygun diyebiliriz.

Steam Linki: Dying Light

İnside + Limbo

İkisi aynı yapımcıdan çıkan, sanat tasarımından muazzam oyunlar. Genel olarak herkesin denemesi gereken oyunlar gözüyle bakılıyor ve oyun olarak düşünmeye gerek yok sadece birer sanat yapımları aynı zamanda.

Steam Linki: İnside+ Limbo

Journey

İşte bir diğer sanat eseri. Kesinlikle her sahnesi farklı bir tablo gibi duruyor. Oyunun hikaye sunuşu ve bulmacaları çok güzel. Kısa olmasına rağmen bence bu fiyata kesinlikle değer. Oyunda bazen bize yardım eden arkadaşlarımız oluyor ve bizi bıraktıkları anlarda gerçekten üzülüyorsunuz. Umarım beğenirsiniz.

Steam Linki: Journey

Portal Serisi

Valve’ın bir diğer meşhur oyunları belki bilmeyen vardır diye ekledim sadece. Oynamadıysanız sadece 5 tl 54 kuruş. Oyunumuzda portal silahlarımız ile bulmacaları çözmeye çalışıyoruz ve oynadığım en iyi bulmaca oyunu.

Steam Linki: Portal Serisi

This War of Mine 

Savaş içinde geçen oyunları çoğumuz kesin oynamışızdır. Peki savaşta sivil olmak nasıl olurdu? Deneyimlemek isterseniz en güvenli yolu sanırım bu oyundur. Sizi ağlatabilecek ve karakterlerinizi depresyondan dolayı intihardan kaybedebilirsiniz. Yeterice zorlayıcı ve farklı karakterler ile oyuna çeşitlilik katıyor. Fiyatına göre çok iyi bir oyun kesinlikle öneririm.

Steam Linki: This War of Mine

Deniz Uysal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Group 6 CopyCreated with Sketch.

More Information?

Fill out your details and we will get back to you as soon as possible.